plen

Atrakcje VR na imprezę

Wam pomysłu na ciekawy event firmowy? Pracownikom znudziły się typowe wyjścia na bilard lub na kręgle? A może szukacie ciekawego sposobu na spędzenie urodzin razem z grupą najbliższych znajomych? Wykorzystajcie możliwości, jakie oferuje wirtualna rzeczywistość! Salon VR InGame proponuje Wam rozwiązania, które możecie wykorzystać do zorganizowania niezapomnianego eventu. W naszym salonie znajdziecie liczne atrakcje VR - między innymi symulatory VR wykorzystujące technologię Oculis Rift, jak i innowacyjne stanowisko Virtuix Omni pozwalające na swobodne poruszanie się w świecie wirtualnym.

Wypożyczenie VR

Chcecie zorganizować event na świeżym powietrzu i szukacie sposobu na jego urozmaicenie? Wypożyczcie VR na imprezę! Dzięki niemu Wasi pracownicy będą mogli nie tylko cieszyć się grillem i innymi przygotowanymi atrakcjami, ale będą mogli również uczestniczyć w paintballowej bitwie przeprowadzanej w wirtualnej rzeczywistości. Gwarantujemy, że piknik VR na długo zapadnie w pamięć każdego uczestnika zabawy!

Nasz salon prowadzi także wynajem Oculus dla firm - z ich pomocą zorganizować możecie multimedialną strefę, w której uczestnicy imprezy będą mogli zapoznać się z oferowanymi produktami lub z Waszą firmą. Zapoznajcie się z propozycją i przekonajcie się, że wypożyczenie VR może być skuteczną metodą marketingu!

Wirtualny spacer po InGame

Zeskanuj QR kod i zwiedź nasz salon w VR (potrzebne gogle lub nakładka na telefon)