Menu
Menu

Zobacz. Przeżyj.

Na nowo.

Poznaj nowoczesny świat Wirtualnej Rzeczywistości na wyciągniecie ręki!

Zorganizuj rajd samochodowy lub rozgrywkę Paintball nie wychodząc z biura, poprowadź szkolenia z Wirtualnym Asystentem, zaprezentuj swój produkt klientom w zupełnie nowej formie. To wszystko, a także wiele więcej możesz osiągnąć, wykorzystując nasze symulatory VR.

Nowy Wymiar Rzeczywistości – ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia!

Najlepszy sprzęt na rynku
  • Oculus
  • HTC Vive
HTC Vive

Dlaczego my?

Pionierzy

Pionierzy

Jako pierwsi w Polsce otworzyliśmy Salon VR. Prowadzenie go dostarcza nam bezcenny feedback i doświadczenie. Posiadamy największe zaplecze sprzętowe i sieć partnerów. Możesz sam sprawdzić, że wypożyczenie VR jeszcze nigdy nie było tak proste!

Pasjonaci

Pasjonaci

Obsługa naszych klientów to dla nas przyjemność! W realizację wkładamy serce, dbamy o szczegóły i planujemy za Ciebie. VR event organizujemy w taki sposób, w jaki sami chcielibyśmy się na nim bawić. Jeśli chcesz, by organizowane wydarzenie było niezapomniane, koniecznie zainteresuj się naszym zestawem VR na imprezę!

Elastyczni

Elastyczni

Jesteśmy otwarci na wyzwania i dopasowujemy się do Twoich potrzeb i możliwości. Wypożyczając z naszej firmy sprzęt VR na imprezę macie pewność, że doradzimy Ci najbardziej pasujące do tematyki wydarzenia atrakcje VR. Co ty na to, by przespacerować się po egzotycznej plaży czy tropikalnym buszu? Virtuix Omni umożliwi Ci to bez wychodzenia z biura! Wolisz sprawdzić legendarne już gogle do wirtualnej rzeczywistości? Nie ma problemu – umożliwiamy również wynajem Oculus Rift. Zajmujemy się również oryginalną promocją firm i produktów. Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci, jakie atrakcje VR mogą wywrzeć na twoich klientach i kontrahentach piorunujące wrażenie.

Rzetelni

Rzetelni

Możesz nam zaufać, ponieważ zawsze dajemy z siebie wszystko! Przewidujemy i szybko reagujemy, aby zaoszczędzić Ci zmartwień. Organizowane przez nas wydarzenia takie jak piknik VR z użyciem tak zaawansowanych sprzętów jak Virtuix Omni z pewnością zakończą się pełnym sukcesem i będą wspominane jeszcze długi czas!

Oni nam już zaufali

Nasze realizacje

Bądź na czasie, złóż zapytanie
Oculus

Znajdź inspirację

11 września 2018

Wirtualna Rzeczywistość to doskonałe narzędzie marketingowe!


Stwarza możliwości – Symulacje, Leczenie, Modelowanie, Komunikacja a także Relaks, Turystyka, Handel. Dzięki VR Twoi klienci mogą odwiedzić każdy zakątek świata, nie wychodząc z Twojego biura. Mogą dotknąć Twój produkt, nie wychodząc z domu. Mogą obejrzeć swój przyszły dom, zanim będzie

11 września 2018

Bezprzewodowy HTC Vive!


Od jakiegoś czasu w naszym Salonie gości bezprzewodowy HTC Vive, a to dzięki adapterowi TpCast. Przystawka wykorzystuje przełomową technologię WiFi w standardzie 60 Ghz co pozwala na przesył obrazu nie przekraczający zalecanego dla VR progu 20 ms. Długo czekaliśmy na podobne

11 września 2018

Rift vs Vive


Nie będę zanudzał szczegółami technologicznymi, specyfikacja gogli jest bardzo podobna i jakość w obrazie jest praktycznie niezauważalna. Korzyścią przemawiającą za Riftem, jest ergonomiczna konstrukcja i wbudowane słuchawki. Vive nadgania, sprzedawanym oddzielnie “Audio Strapem” i posiada kamerę przez którą możemy obserwować otoczenie

Znajdź Inspirację - odwiedź naszą strefę artykułów