Menu
Menu
7 stycznia 2024

2024 InGame Nowy Rok Nowe Atrakcje

Wraz z rozpoczęciem nowego roku InGame prezentuje pełen katalog najnowszych atrakcji, które nadadzą wyjątkowy charakter każdemu wydarzeniu. Odkryj innowacyjne rozwiązania, dostarczające niezapomnianych wrażeń dla uczestników.

Zapraszamy do eksploracji naszego zróżnicowanego świata atrakcji, które dodają dynamiki i kreatywności każdej imprezie. Od Projektorów Nagłośnieniowych Netflix, przez profesjonalne warsztaty malowania twarzy i charakteryzacji, po fascynujące Mega Bańki Animacyjne – InGame oferuje unikalne doświadczenia, które przykuwają uwagę uczestników.

Mobilność spotyka innowacyjność dzięki Elektrycznym Hulajnogom i Deskorolkom, które nie tylko umożliwiają szybkie przemieszczanie się, ale także dostarczają emocji. Drony na evencie oferują widowiskowe loty z nowej perspektywy, podczas gdy Refleksomierz Muzyczny Bokser łączy rytm z reakcjami fizycznymi, zapewniając interaktywną zabawę na imprezach sportowych czy festiwalach.Zapraszamy do sprawdzenia pełnego katalogu nowości na stronie InGame. Nowy rok to nowe możliwości – spraw, aby Twoje wydarzenie było niezapomniane dzięki atrakcjom InGame!