plen

Jakie gogle do telefonu kupić?

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wielu z was zastanawia się nad wyborem domowego rozwiązania VR, jakim są przenośne gogle do telefonu, potocznie zwane od ich pioniera "cardboardami".

 

Jako że posiadamy szeroki ich wybór w sprzedaży a z jeszcze większą ilością tych, i stacjonarnych gogli mieliśmy styczność, powinniśmy być w stanie wydać obiektywną ocenę i pomóc wam w doborze.

 

Informację które możecie znaleźć na forach, w recenzjach itp. Są owszem pomocne, ale nie zawsze obiektywne. A co ważniejsze, bardzo wiele zależy od waszych indywidualnych preferencji i od tego jak pasuje wasz telefon do poszczególnych gogli. Dlatego zachęcamy do wizyty w naszym Salonie, przymierzeniu i doborze sprzętu.

 

Krótko-Samsung Gear VR to zdecydowany faworyt mobilnych rozwiązań. Są to jedyne tak dobrze wykonane gogle, które dają przyzwoitą jakość obrazu a w nowej wersji przyjazną formę interakcji za pomocą dołączonego kontrolera.

 

Samsung ma jedną wadę… są to gogle dedykowane, a nie każdy posiada wymagany model telefonu.

 

Jakie gogle wybrać, jeżeli posiadamy inny telefon? Większość modeli w naszej ofercie ma zbliżoną jakość optyki, główne różnice to ich indywidualne cechy.

 

Fiit VR oraz Dreamz to jedne z lepiej sprzedających się gogli, głównie ze względu na opinie jakie się wokół nich ukształtowały oraz jakość do ceny. Jednak więcej, chcielibyśmy powiedzieć o mniej popularnych konkurentach, którzy mogą okazać się równie dobrym wyborem.

 

Wszystkie wymienione gogle mają tak naprawdę podobną jakość optyki a odróżniające je cechy to:

Baofeng Mojing są bardzo wygodne, wyściełane miękkim silikonem a zamiast ściągaczy mają regulowany pasek podobny do Vive Deluxe Audio Strap,

VR Box Pro to gogle do telefonów o małej przekątnej, co czyni je również dobrym przenośnym rozwiązaniem,

Shinecon posiadają szerokie możliwości dostosowania, dzięki czemu są uniwersalnymi goglami, pasującymi do wielu telefonów,

Ling VR, to bardzo dobrze wykonane gogle, charakteryzujące się świetną optyką a dodatkowo posiadają w zestawie dwa kontrolery bluetooth,

Bobo posiadają wbudowane słuchawki,

Ponadto posiadamy dwa rodzaje cardboardów, DaVinci VR oraz Smartbox, których główną zaletą jest cena :)

 

W naszej ofercie znajdziecie również gogle AllInOne, które nie wymagają telefonu i oferują bardzo wysoką jakość wyświetlanego obrazu.

 

Jeżeli macie sugestie lub chcielibyście zobaczyć inne gogle w naszym sklepie, zachęcamy do kontaktu!