Menu
Menu
11 września 2018

Wirtualna Rzeczywistość to doskonałe narzędzie marketingowe!

Stwarza możliwości – Symulacje, Leczenie, Modelowanie, Komunikacja a także Relaks, Turystyka, Handel. Dzięki VR Twoi klienci mogą odwiedzić każdy zakątek świata, nie wychodząc z Twojego biura. Mogą dotknąć Twój produkt, nie wychodząc z domu. Mogą obejrzeć swój przyszły dom, zanim będzie zbudowany.

Przyciąga – Co to jest? Co ten ktoś robi i widzi? Zadajemy sobie te pytania widząc kogoś dziwnie wyginającego się z goglami na twarzy, a ciekawość popycha nas do zbliżenia i znalezienia odpowiedzi na te pytania.

Zapada w pamięć – Doświadczenie VR wciąga, jesteśmy na nim skupieni, wywołuje w nas silne emocje a wraz z nimi więcej zapamiętujemy i wiążemy wspomnienia z miejscem i okolicznym brandingiem.

Łączy rozrywkę i integrację – To jak wykorzystamy VR ograniczone jest wyłącznie naszą wyobraźnią. Ilość możliwych programów jest niekończąca się. Wirtualna Rzeczywistość to rozrywka na wyższym poziomie, ale także doskonały sposób na integrację, szkolenia, teambuilding.

Zapoznaj się dotychczas najciekawszymi sposobami wykorzystania VR/AR/MR, i stwórz własny projekt a my go dla Ciebie zrealizujemy!